Knjige
Vil du reagere på denne meldingen? Registrer deg på forumet med noen få klikk eller logg inn for å fortsette.

Knjige

Virtualna biblioteka
 
IndeksLatest imagesSøkBli MedlemLogg Inn

 

 Luidji Karleti

Go down 
AvInnlegg
Admin
Admin
Admin


Antall Innlegg : 2985
Join date : 18.05.2019

Luidji Karleti Empty
PosteTema: Luidji Karleti   Luidji Karleti EmptyMan Des 02, 2019 11:09 am

LUIĐI KARLETI rođen je 1960. godine u Toskani. Studirao je novinarstvo u Pizi i zatim radio kao novinar i urednik širom Italije. Bio je savetnik izdavaškim kućama tokom tranzicije iz štampanih u digiralna izdanja.

Luidji Karleti 15525285_line40

Luidji Karleti-Dnevnik jednog špijuna

Mislili ste da znate kako funkcioniše svet špijunaže? Zaboravite to što ste dosad čuli. Ovo je priča koja će promeniti sve.Pakao postoji i bio sam u njemu. Tri stotine sedamdeset tri dana. O mom slučaju nije se pričalo i do sada se o njemu nije ništa znalo. Institucije i sudstvo ostali su gluvi na molbe moje porodice, advokata i malog broja onih koji su za njega znali. Uprkos činjenicama. Uprkos zakonima države.
U besanim noćima svodio sam račune sa prošlošću i sa sadašnjošću. Od budućnosti sam se iz sujeverja uzdržavao, uopšte ne pokušavajući da zamišljam šta će biti posle.Upoznajte agenta Kaspera, operativca koji je radio i za italijansku i za američku tajnu službu. Zakoračite u svet tajni i senzacionalnih otkrića, svet falsifikata, drskih imitacija i očiglednih prevara. Carstvo večite dvosmislenosti, u kojem politika menja pravila i ravnotežu, preokreće saveze. Uđite u društvo najopasnijih tajnih agenata.Evo ih tu. Nagomilani na drvenim paletama, uvijeni u debeli plastični zaštitni omot. Dolari, dolari i opet dolari. Mirišu na štampu i na greh.

Luidji Karleti Dnevni15

https://mega.nz/#!xuwn3YgB!L4_olFSKo_u4Fs6kL0pP5ov4_vGeFcarFqy5D73QlqA
Til Toppen Go down
https://biblioteka.forumotion.eu
 
Luidji Karleti
Til Toppen 
Side 1 av 1

Permissions in this forum:Du kan ikke svare på temaer i dette forumet
Knjige :: Kategorije :: Knjige :: L autori-
Gå Til: